Sigarayı Bırakma

Rezonans terapileri sigara isteğini net bir şekilde azaltır. Tek bir seans sigarayı bırakmak isteyen kişi için bir çok zaman yeterlidir.

Neogerr rezonans ile sigara nasıl bırakılır ?

Terapi öncesinde her zaman kullanılan sigara paketinden içilen sigaraya ait izmarit cihazın giriş yerindeki tüpe yerleştirilir. Neogerr rezonans cihazı sizin izmaritinizden gelen frekansları tanır. Bu frekanslar vücuda yerleştirilen elektrotlar sayesinde cihazda cihaza özgü bir filtreden geçirilerek sabit fazlı olarak ters çevirilir ve vücuda geri gönderilir. Vücuttan maddeyle ilgili alınan frekanslar ile ayna etkisi ile ters çevirilerek geri gönderilen frekanslar birbirini nötrler. Bu sayede vücut bu maddeyi artık tanımaz ve terapi gerçekleşmiş olur.

Sigarayı Bırakmak için Tek Seans Yeterli

Neogerr rezonans terapisi ile sigarayı bırakmak için tek seans yeterlidir. Ancak biz yine de 1 Hafta sonrasına verilen ücretsiz bir destek seansı da sağlıyoruz. Seans sonrası seansa destek olacak şekilde evde kullanması için danışana kendine özel olarak hazırlanmış homeopatik sıvı verilir. Bir yandan da yapılan uygulamanın devamı ÇİP ile sağlanır. ÇİP seans sırasında kullanılan frekansları üzerinde barındıran özel bir taşıyıcıdır ve göbeğin altında bulunan bir akupunktur noktası üzerine flaster yardımıyla yapıştırılır.

Sigarayı Bırak Hayatı Bırakma